Paste this code as high in the of the page as possible:

Kompaniją 1949 m. įkūrė Hans Liebherr. Šiandien Liebherr – tai tarptautinė įmonių grupė, veikianti 130 šalių visuose žemynuose, kurioje dirba apie 46 000 darbuotojų. Grupės apyvarta 2018 m. viršijo 10 milijardų eurų.

Liebherr yra ne tik vienas iš pirmaujančių pasaulyje statybinės technikos gamintojų, bet ir garsus technologinių naujovių bei į vartotoją orientuotų industrinių įrenginių ir paslaugų tiekėjas. „Liebherr-International AG“ grupės būstinė įsikūrusi Šveicarijoje ir vis dar priklauso Liebherr šeimai. 

Per daugiau nei 65 gyvavimo metus Liebherr užsitarnavo stabilaus ir patikimo partnerio vardą bei užmezgė tvirtus ir ilgalaikius santykius su savo klientais bei verslo partneriais.

Liebherr vystymosi pamatas grindžiamas kompanijos technologine pažanga. Kompanija ir toliau stiprina savo lyderio pozicijas ateities technologijų srityje vadovaujantis aukščiausia procesų ir produktų kokybe. Liebherr produktai yra mūsų darbuotojų bendro darbo, entuziazmo ir atsidavimo rezultatas: individualūs sprendimai, sukurti atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius.

Liebherr vertybės

Mes nepriklausomi

Mes – patikimas partneris

Mes inovatyvūs

Mūsų sėkmės raktas – mūsų darbuotojai

Viskas, ką darome, yra aukščiausios kokybės

Mes laikomės įsipareigojimų

 


UAB „Alfis“ yra pirmaujanti pramoninės įrangos pardavimo ir paslaugų įmonė Lietuvoje, atstovaujanti „Liebherr“ prekės ženklui. Taip pat esame oficialus „Liebherr“ šaldytuvų ir šaldymo įrangos atstovas Lietuvoje. Esame patyrusi, motyvuota, sukaupusi techninių žinių bei nuolat tobulėjanti komanda, todėl galime padėti klientui iš plataus Liebherr asortimento išsirinkti tinkamiausią, jo poreikius bei darbo sąlygas atitinkančią techniką bei serviso paslaugas 24/7.

Mūsų išskirtinumas – modernios technologijos, puikūs klientų atsiliepimai bei aukštos kokybės serviso paslaugos.

2021 m. gruodžio mėn. UAB „Alfis“ atliktas kokybės vadybos sistemos sertifikavimo auditas, kuris patvirtino sistemos atitiktį tarptautinio kokybės vadybos sistemų standarto ISO 9001:2015 reikalavimams. Auditą atliko ir sertifikatą išdavė tarptautinė sertifikavimo kompanija UAB „BM Certification Lietuva“.

Sertifikavimo sritis: pramonės įrangos pardavimas ir nuoma, aptarnavimas po pardavimo, šaldytuvų ir šaldiklių pardavimas.

Kokybės vadybos sistema apima UAB „Alfis“ politiką, procesus, tvarkas ir procedūras, sukurtas užtikrinti klientų reikalavimų ir lūkesčių tenkinimą bei skirtas nuolatos gerinti UAB „Alfis“ teikiamų paslaugų kokybę.

Siekiant kryptingai planuoti ir įgyvendinti gerinimo iniciatyvas, 2021 m. rugsėjo 20 d. buvo suformuluota UAB „Alfis“ kokybės politika:

Ateities vizija

Siekiame būti pirmaujančia pramoninės įrangos, šaldytuvų bei šaldymo įrangos pardavimo ir aptarnavimo įmone Lietuvoje.

Misija

Patikimas klientų ir gamintojų partneris pramoninės įrangos, šaldytuvų bei šaldymo įrangos pardavimo ir aptarnavimo srityje.

Vertybės

Patikimumas.

Mūsų tiekėjai teikia ir garantuoja patikimus sprendimus.

Ilgalaikė mūsų darbuotojų patirtis ir atitinkamos kompetencijos užtikrina jų lojalumą.

Sąžiningumas.

Pažadame tik tai, ką galime įgyvendinti.

Žmogiškumas ir orumas.

Gerbiame vienas kito darbą bei pastangas. Mes elgiamės su kitais taip, kaip tikimės, kad kiti elgsis su mumis.

Veržlumas.

Mes tikime, kad ateitis yra įdomi. Darome tai, kas mus motyvuoja, tai, kuo tikime ir džiaugėmės matydami, kad mūsų darbas naudingas partneriams, klientams ir įmonei.

Mūsų pasaulyje nėra tokio dalyko, kurio kas nors negalėtų pagaminti šiek tiek prasčiau ir parduoti šiek tiek pigiau, todėl tik kainos ieškantys žmonės nusipelnė tapti tokių sandorių aukomis.  Permokėti – neprotinga, tačiau sumokėti per mažai – dar blogiau. Kartais sumokėję per mažai galite prarasti viską, jei įsigytas daiktas negalės atlikti visų numatytų funkcijų. Ekonomikos dėsniai neleidžia gauti labai vertingo daikto už ypač mažą kainą. Pasirinkdami pigesnį pasiūlymą prisiimate ir papildomų išlaidų riziką. Jei galite sau tai leisti, vadinasi turite pakankamai pinigų sumokėti už ką nors geresnio.

/John Ruskin/